Lekcja 2 – Czy w Marketingu Sieciowym działa mechanizm duplikacji?

NA CZYM POLEGA DUPLIKACJA ?

Większość ludzi sądzi (zwłaszcza handlowcy), że jeśli kogoś się sponsoruje , dokonuje się duplikacji. Nie jest to prawda ponieważ jeżeli sponsor odejdzie osoba sponsorowana też odejdzie. Musisz zrozumieć że jeżeli chcesz uzyskać proces duplikacji musisz mieć pod sobą przynajmniej TRZY POZIOMY przeszkolonych osób. Jeśli twój sponsor się ulotni, zanim będziesz mieć szansę przekonać się że stosowany przez Ciebie system MLM naprawdę zdaje egzamin, najprawdopodobniej stwierdzisz, że to wszytko jest do niczego, ponieważ takie okazało się w jego przypadku .

PROBLEMY W PROCESIE DUPLIKACJI

Powiedzmy mamy taką strukturę jak poniżej:
TY –> Tomek –> Karol –> Beata

Jeśli teraz odejdziesz a Tomek nie będzie wiedział co ma robić ponieważ go nie NAUCZYŁEŚ, proces się zakończy. Lecz jeśli NAUCZYSZ Tomka jak trzeba sponsorować i zasponsoruje on Karola, Ty znajdziesz się dopiero w połowie drogi do duplikacji. Jeśli jednak Tomek NIE NAUCZY się jak ma NAUCZYĆ Karola sponsorowania, to znowu proces się zakończy. Musisz NAUCZYĆ Tomka, jak ma NAUCZYĆ Karola sponsorowania. Wówczas Karol będzie umiał zasponsorować Beatę lub kogoś innego.

TYLKO TRZY POZIOMY DO SUKCESU W DUPLIKACJI

Teraz masz pod sobą trzy poziomy. Jeżeli  zostawisz tą grupę będzie ona pracowała dalej. MUSISZ MIEĆ POD SOBĄ TRZY POZIOMY przeszkolonych osób wtedy osiągniesz proces duplikacji. Jeśli sponsorowanym przez siebie osobom nie przekażesz nic innego poza tą jedną zasadą, będziesz odnosić więcej sukcesów niż mnóstwo innych osób działających w firmach marketingu sieciowego. Jeśli kogoś zasponsorujesz ważniejsze powinno być dla Ciebie to aby NAUCZYĆ nową osobę jak sponsorować i POMÓC jej zasponsorować kogoś, niż samemu zasponsorować dla siebie kolejną osobę.

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • RSS
 • Twitter
 • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Marketing Sieciowy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Lekcja 2 – Czy w Marketingu Sieciowym działa mechanizm duplikacji?

 1. Tomasz Damian pisze:

  Zawsze nasz downline, linia niższa nas naśladuje. Dzieje się tak w większości przypadków. Jeżeli my będziemy odnosić sukcesy to i nasi downlinerzy też będą się starali. Ale najważniejsze jest poświęcić czas tym osobom, które w naszym zespole się starają i pokazują, że chcą coś osiągnąć ale przez czyny a nie tylko słowa! Tak Jarku jak napisałeś, jeżeli przeszkolisz swoich partnerów to odniesiesz sukces! Muszą oni poczuć wyniki tej pracy. Muszą być namacalne. Najlepiej finansowe. Musisz też kontrolować przebieg ich kariery ponieważ inaczej mogą mieć dołki psychiczne i spadek motywacji co zdarza się każdemu. Musisz wtedy stać z boku i reagować! Dostarczaj pozytywnych emocji swojemu Teamowi a będziesz TOP – na szczycie!

  Pozdrawiam, Tomasz Damian http://ListaAdresowa.pl
  Tomasz Damian Mój NajnowszyWpis..Mlm attraction marketing

  • Jarosław Zając pisze:

   Tomku bardzo trafne uwagi. Oczywiście nasza NAUKA i POMOC muszą się przekładać
   na wyniki naszych partnerów najlepiej finansowe. Nic tak nie motywuje do dalszej pracy
   jak otrzymanie zestawienia prowizyjnego z coraz to większą kwotą do wypłaty.
   Pozdrawiam
   Jarek

 2. Dzięki Jarek. Wreszcie zrozumiałem duplikacje w mlm. Ja zawsze mówię, że nie wystarczy za sponsorować. Pomyłką jest też sponsorowanie za ludzi pod sobą. Przestajemy sponsorować i wszystko staje. Dlaczego? Bo nie nauczyliśmy naszych współpracowników tego. Najważniejsza jest nauka, nauka i jeszcze raz nauka.

 3. Jarku, wszystko pięknie i klarownie wyłożone. Nic tylko zabrać się do pracy bo samo nic się nie zrobi. Na pewno będę polecał ta lekcję moim znajomym i nie tylko. Pozdrawiam
  Maciej Hetmańczyk Mój NajnowszyWpis..Trening ogólnorozwojowy

  • Jarosław Zając pisze:

   Cieszę się Maćku że wpis się podobał. Najważniejsze to wdrożyć te zasady do swojego działania. Czego Ci życzę
   Pozdrawiam
   Jarek

 4. Można budować biznes samodzielnie, ale wtedy nasze możliwości są ograniczone do jednej pary rąk, co nie zapewnia odpowiedniego tempa rozwoju i często powoduje flustrację – niezadawalające efekty w stosunku do włożonego czasu pracy. Ten sam czas można również przeznaczyć na uczenie współpracowników jak działać, aby osiągnąć sukces i jak dzielić się tą umiejętnością i wiedzą z kolejnymi osobami – dopiero wtedy zbudujemy trwałe podstawy rozwoju biznesu i osiągniemy odpowiednie tempo rozwoju struktury.
  Pozdrawiam
  Ewa Jurczyszyn
  Ewa Jurczyszyn Mój NajnowszyWpis..Pozycjonowanie bloga w Google dzięki All in One SEO Pack

  • Jarosław Zając pisze:

   Świetnie to ujęłaś Ewo, że praca jednej pary rąk, bardzo często nie zapewnia oczekiwanych efektów. Szczególnie to widać gdy do MLM przychodzi handlowiec, który zamiast sponsorować, uczyć i pomagać zajmuje się bardzo intensywnie sprzedażą.
   Pozdrawiam
   Jarek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge